Pečící víka

Úvodní strana / Nádobí do kuchyně / Titanové nádobí / Pečící víka / Pro Titanium Guss PR 26 Elektrické pečící víko
zpět na seznam

Pro Titanium Guss PR 26 Elektrické pečící víko

Pro Titanium Guss PR 26 Elektrické pečící víko
Kód: PR 26/23-PRO

Doba doručení na dotaz

Elektrický varný systém obsahuje:

    varné víko
    a podložku
  • Elektrické pečicí víko je vhodné k titanovému pekáči PRO268 (26x26 cm) pro úsporné pečení a zapékání, bezpečné a jednoduché ovládání. Zajišťuje značnou úsporu elektrické energie.
  • Pečicí víko je vyráběno v kombinaci nejkvalitnějších plastů a nerezu s kvalitním topným tělesem, které dosahuje výkonu 450 W. Víko je naprosto bezpečné díky designu konstrukce a izolaci celého systému. Víko lze jednoduše sejmout z nádoby pomocí ergonomické rukojeti a odložit na speciálně tvarovaná žebra, které zabraňují přenosu tepla na odkládací plochu a splňují veškeré bezpečnostní normy. V rukojeti je zabudován jednoduchý systém pro ovládání. Kouzelné tajemství vaření spočívá v pouhém zmáčknutí tlačítka on/off a hlídání času přípravy pokrmu.
  • Celý systém je univerzální a jednoduchý. Můžeme jej využívat naprosto kdekoliv, např. v domácnosti, na chatě, na lodi, v kempu, na kolejích, ubytovnách. Je lehce přenositelný a skladný.
  • Celý systém je ve tvaru čtyřhranu, v rozměru 26 x 26 cm a výšce 15 cm. Tento tvar má mnoho výhod při užití, především má větší užitnou plochu než kulaté nádoby stejného průměru. To znamená, že se do něj vejde větší množství surovin, toho uživatel využije především u přípravy ryb, špízů, kuřecích stehen atd.
  • Při vývoji systému byl kladen velký důraz na bezpečnost a splňuje veškeré požadavky norem.
  • Mohou s ním snadno manipulovat i lidé s omezenou pohyblivostí, ať už handicapování nebo starší lidé, kteří se nemusí k přístroji ohýbat jako ke klasickým troubám a sporákům, mohou si místo jeho užívaní uzpůsobit dle svých potřeb.